° Zpravodajství, On-line data, Seznam burz, Diskuzní fóra, Začátečníci, Blogy, Obchodníci s CP a další
° Chcete se v tom orientovat?

16.11.08

Finanční web - Kudykam


Před 4 měsíci jsem vytvořil Kudykam a důvody vzniku jsem popsal zde. Po 4 měsících jste jej navštívili již 4.000 krát a tak věřím, že ta stránka je užitečná.

Upozorňuji, že nejsem programátor, ale pouhý uživatel internetu a tak je Kudykam tak jednoduchý, jak jen může být. Web byl vytvořen v blogovacím systému Blogger.com a jeho vytvoření mi zabralo cca 10 hodin.

K čemu je ta stránka dobrá? Osobně s Kudykamem začínám každý pracovní den. Nikoho jistě nepřekvapím, když napíši, že první věc, kterou ráno udělám sotva pár minut po probuzení je ta, že projíždím hlavní finanční servery (tuzemské i zahraniční) a dívám se, co se událo posledních pár hodin.
V Kudykamu tedy prohlížím sekci zpravodajství a beru to podle abecedy. Nemusím nic složitě vyhledávat. Nemám strach, že na něco zapomenu. Navíc si již přesně pamatuji, kde co je.
I kdyby ta stránka splnila pouze tuto jedinou funkci, stálo to za námahu.

Za těch pár měsíců jsem zjistil, že vy, návštěvníci, nejvíce "klikáte" na servery ze sekcí: zpravodajství (1.) a začátečníci (7.).

Děkuji vám všem, kteří jste mi dali tipy na vaše oblíbené portály. Řadu z nich jsem viděl poprvé v životě a téměř všechny jsem do Kudykamu již zařadil. Přidáte se s tipy i vy ostatní? Napište mi vaše tipy buď do komentáře a nebo na email: akcie-komodity@seznam.cz.

Pokud sami provozujete web či blog o financích či investování, dejte mi také vědět. Zařadím jej do seznamu.

Firebull navrhoval, abychom vytvořili diskusní místo, kam by uživatelé uváděli svoje oblíbené finanční odkazy i s krátkým popisem o co jde a proč je to zajímavé. Určitě má každý nějaká zajímavá místa a takto by si je mohl rozšířit bez toho, aby na ně zdlouhavě náhodně přicházel browsingem. Skvělý nápad!

Vaše komentáře k jednotlivým serverům jsem již začal publikovat na Kudykamu v sekci dejte nám tip.

Máte nějaké další nápady jak Kudykam vylepšit? Co doplnit či změnit? Neváhejte a pište.


Přidat.eu záložkuPřidat.eu RSS

Žádné komentáře: